DUO tablety MAXI 1 kg

 
 

Dvoufázové tablety pro okamžitou a dlouhodobou dezinfekci.

Dostupnost Vyprodáno
249 Kč / ks
Kód produktu 2258
Značka PROXIM
Kategorie KOMBINOVANÁ CHEMIE
Položka byla vyprodána...
 

Dvoufázové tablety pro okamžitou a dlouhodobou dezinfekci, vločkování, likvidaci řas a projasnění vody 1. fáze – rychlorozpustná část – zajistí okamžitou a velmi účinnou dezinfekci vody 2. fáze – pomalurozpustná část - zajišťující dlouhodobou dezinfekci, vločkování, likvidaci řas a projasnění vody.

Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS. V případě tvrdé vody se stabilizuje její tvrdost přídavkem STABILIZÁTOR TVRDOSTI.

Pak se vloží do plováku nebo zásobníku tablet 1 ks DUO TABLETY MAXI na 15-20 m3 vody v bazénu. Rychlorozpustná část tablety se rozpustí do 10 minut, čímž se zajistí okamžitá dezinfekce a nastaví se účinná koncentrace chlóru ve vodě v bazénu. Pomalurozpustná část tablety stačí pro udržení potřebné koncentrace aktivního chloru ve vodě (0,3-0,5 mg/l) na 5 až 7 dnů v závislosti na faktorech, které ovlivňují množství aktivního chloru ve vodě, jako jsou teplota vzduchu a vody, intenzita slunečního záření a zatížení bazénu. Kontrolu správné koncentrace aktivního chloru a pH je třeba provádět pravidelně vhodným testerem. Přípravek v sobě již obsahuje látky, které zabraňují růstu řas, přesto při případném výskytu řas je možné provést jednorázovou úpravu vody přípravkem CHLOR ŠOK dle návodu uvedeného na tomto přípravku.

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: